Yatak Odası Ziyafeti

Yatak Odası Ziyafeti

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 03 Nisan 2013 11:53:27
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

Model Açıklaması

Yatak Odası Ziyafeti

Evet, yiyecekler yatak odasında çok uyarcı olabilir. Birbirinizi beslemek tahriki artırmak için kadim bir tekniktir. Bir kase çilek, üzüm ya da elma dilimlerinizi bala batırmayı deneyin.

Vajinaya yerleştirilecek şeyin kolayca çıkarılabilir ve tamamen temizlenebilir bir şey olduğundan emin olun. Meslek hayatımda, vajinalardan birçok yiyecek (üzümler, meyve taneleri, şeker, patlamış mısır, vs) çıkardım. Vajinanın içine bal, krema ve çikolata sosu koymayın. Çünkü temizlenmesi zordur ve vajina enfeksiyon riskini artırır.

En İyi Afrodizyaklar

Zevkli ve sevgi dolu bir ilişki İlginç ve ilgili bir partner

Vitamin, mineral, su ve tam sağlık için gerekli içeriğe sahip sağlıklı bir beslenme düzeni.

Düzenci, ekersiz ve sağlıklı bir beden Cinsel itfzsâ^S1 (Kendinizi iyi hissetmek bîfiyle ya da kendinizle seks şevkinizi artırır.)

Sağlıklı bir zihin (fantezi kurmanızı ve yaratıcı olmanızı sağlar, seks arzusunuz artar. Kadın odaklı erotik literatür ve videolar da oldukça uyarıcıdır.)

Sevişmeyi Katledenler

Alkol afrodizyak ünü kazanmıştır ve az dozda alındığında çekingenliğinizi alabilir. Seks için daha arzulu olmanızı sağlayabilir. Yine de bir iki bardak şarap bile tahrik olmanızı daha güç hale getirebilir ve orgazm zor veya imkansız olabilir.

ANNENİZİN SİZE SEKS HAKKINDA ASLA SÖYLEMEDİKLERİ

Dinlendirici ilaçlar afrodizyak özellikleriyle ün kazanmışlardır. Çoğu yasal olmayan ilaçlar, iş sekse geldiğinde felaket sonuçlar verir. Az dozda marihuana libidonuzu artırabilir ama yüksek dozda zihinsel dağınıklığa sebep olabilir ve orgazmı zorlaştırabilir. Kokain, eroin ve amfetaminler arzunuzu engelleyebilir ve orgazma ulaşmanızı zorlaştırabilir.

Sigara içmenin de seksi bir ünü vardır ama tahriki, enerjiyi ve dayanıklılığı azaltabilir.

İlan ID: 6556050d3816b805

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın