Seks hayatınızı canlandırmak sızın elınıızde!!

Seks hayatınızı canlandırmak sızın elınıızde!!

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 24 Şubat 2013 11:40:46
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanin süresi doldu

Model Açıklaması

YATAK ODANIZI DEĞİŞTİRİN………………….
Yatak odanızın şekli, evliliğinizin başından bu yana aynıysa artık değişiklik yapma vakti gelmiş demektir.

Mobilyalarınızı ya da mobilyalarınızın konumunu değiştirmek, yeni ve loş bir aydınlatma sistemi kurmak, seks hayatınıza da yenilik getirebilir.

İlk defa balayına çıkıyormuş gibi sevdiğiniz bir otelde eşinizle birlikte bir gece konaklayın.

SEKS hayatımızın vazgecilmez tutkusudur…!  sex YAPMANIN FAYDALARI

Spa’sı olan bir oteli seçerseniz, baştan aşağı bir bakımla tüm stresli  SEKS hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!!inizden arınabilir, sonra da ateşli bir  sevişme esnasında patnerınıze kısık sesle e fısıldayın,,,,,,,,yi başlatabilirsiniz.

SEKS MESAJLARI ATIN
Gün içinde eşinizle birbirinize seks içerikli, akşam yaptığınız  sevişme esnasında patnerınıze kısık seslee fısıldayın,,,,,,,, planına dair mesajlar göndererek seks oyunu oynayın.

YENİ SEKS TEKNİKLERİ DENEYİN,,,,,,,,,,
YAKALANMA KORKUSU OYUNU OYNAYIN
Tıpkı flört ettiğiniz zamanlardaki gibi yakalanma korkusu oyunu oynayın. Evinizde bir misafir varken fark edilme korkusu yaşayarak kaçamak bir  sevişme esnasında patnerınıze kısık sesle e fısıldayın,,,,,,,, heyecanı yaşayın.

EVDE DE BAKIMLI OLUN
Sadece dışarı çıkacağınız zaman değil, evdeyken de bakımlı olun. Eşinizden de bakımlı olmasını talep edin. Görünümünüze özen göstermek, karşılıklı olarak çekiciliğinizi artırır.

Hem düşünün, eşofmanla mı mini bir şortla mı daha seksi görünürsünüz?

soru varsa sexs hayatınızda eşinile KONUŞUP, PAYLAŞIN
“Nasılsa evliyiz” deyip birbirinizle ilgilenmekten vazgeçmeyin. Birbirinizi özleyin, gün içinde yaşadıklarınızı anlatın, fikirlerinizi paylaşın.

Aranızda sorunlar varsa büyüyüp çözümsüz hale gelmeden tartışarak çözüme kavuşturun. Sorunlu bir ilişki, seks hayatınızı söndürür.!!!!!!!!!!!!1

Çocukların, iş hayatının derdi derken Stres  hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!! küpü haline geldiniz. “Bu kadar stres  hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!! altında seks arzusu mu kalır?” diyerek gecelerinizi uyuyarak geçirmeyin.

Seksi, bir  stres hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!! hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!! atma aracı olarak görmeyi deneyin.

SABAH SAATLERİNİ DEĞERLENDİRİN
Sabahları testesteron seviyesi en yüksek düzeyde olduğu için, bir erkeğin sekse en çok hazır olduğu zaman, sabah uyandığı saatlerdir.

Sabah saatlerinde eşinizden önce uyanmaya çalışın ve bu fırsatı değerlendirin.

BİRBİRİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN!!!!!!!!!!!!
Bilinmeyen yüzünüzü göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın.

Hep gözleriniz kapalı öpüşüyorsanız gözlerinizi açık tutarak öpüşmek, normalde yüksek sesli sevişiyorsanız sessiz  sevişme esnasında patnerınıze kısık sele fısıldayın,,,,,,,,k gibi küçük bir değişiklik yaparak şaşırtın onu.

Sonra eşinize bunun hoşuna gidip gitmediğini sorun ve sürpriz değişiklikleri ondan da beklediğinizi söyleyin.

SEKS HAKKINDA KONUŞUN!!!!!!!!!!!!1

Nelerden hoşlandığınızı, neler istediğinizi birbirinize ima etmek yerine açıkça anlatın. Cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa bunları da konuşun. Çözemiyorsanız birlikte bir uzmana danışın.

stresli  SEKS hayatımızın!!! en öenmlı düşmanıdır!!!! ATIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İlan ID: 5576052263ea59b2

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın