Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor!

Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim1Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim2Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim3Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim4Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim5Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim6Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Resim7

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 10 Mart 2013 10:18:19

Model Açıklaması

Konusu:

 

 

cinselik yönü öne cıkan filimde eleştirmenlerden  olumlu eleştiriler alan filim alt yazıl olarak sınemalrda   köre yapımı olan bu  bu fılımde korellerın duygusal  bağ olarak güzel tema işlemişlerdir.cinselige ve temasa bıraz fazlaca yuklenmelerı fılımın.. konusuyla tam uyum ıcınde yer almıştır.izleyiciyi sıkmadan romantik komedi türünde.bırazda +18 kacması  ıyı olmuşş!

 filmin kısaca  konusu;Rüya ve gerçeğin her ikisinin yer aldığı, yetişkin karikatürist ‘Grunge’ ve cinsel ilişkiler hakkında yazı yazan köşe yazarı ‘Bluff’ arasındaki,yetişkin romantik komedidir.
Karikatürist Jeong-bae işini ele vermemek için uğraşırken herzaman red etmeyi tercih eder.Red ettiği günlerden birinde,Jeong-bae bir yetişkin çizgi film yarışması için bir ödül kabul eder.Sonunda yeni ‘yetişkin’liği için bir hikaye yazarı bulmayı dener.???

 

Türü: Romantik Komedi
Oyuncular:
Seon-gyun Lee
Kang-hie Choi
Jeong-se Oh
Hyeon-kyeong Ryu
Yu-ha Song

İlan ID: Yok

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın