Welcome, visitor! [ Login

 

Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor!

  • Listed: 10 Mart 2013 12:18
Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 1Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 2Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 3Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 4Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 5Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 6Petty Romance / 2010 / Türkçe Altyazılı DİKKAT! Film + 18 Sahneler İçeriyor! - Image 7

Description

Konusu:

 

 

cinselik yönü öne cıkan filimde eleştirmenlerden  olumlu eleştiriler alan filim alt yazıl olarak sınemalrda   köre yapımı olan bu  bu fılımde korellerın duygusal  bağ olarak güzel tema işlemişlerdir.cinselige ve temasa bıraz fazlaca yuklenmelerı fılımın.. konusuyla tam uyum ıcınde yer almıştır.izleyiciyi sıkmadan romantik komedi türünde.bırazda +18 kacması  ıyı olmuşş!

 filmin kısaca  konusu;Rüya ve gerçeğin her ikisinin yer aldığı, yetişkin karikatürist ‘Grunge’ ve cinsel ilişkiler hakkında yazı yazan köşe yazarı ‘Bluff’ arasındaki,yetişkin romantik komedidir.
Karikatürist Jeong-bae işini ele vermemek için uğraşırken herzaman red etmeyi tercih eder.Red ettiği günlerden birinde,Jeong-bae bir yetişkin çizgi film yarışması için bir ödül kabul eder.Sonunda yeni ‘yetişkin’liği için bir hikaye yazarı bulmayı dener.???

 

Türü: Romantik Komedi
Oyuncular:
Seon-gyun Lee
Kang-hie Choi
Jeong-se Oh
Hyeon-kyeong Ryu
Yu-ha Song

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.